Олимпиакос - Бешикташ

Дискусия в 'Футболни Прогнози', започната от Бай Илия, 9 Мар 2017.

1. Бай Илия

Бай Илия New Member

Давам рано днес една прогноза защото си мисля, че коеф ще мръдне надолу. Олимпиакос посреща Бешикташ в едно балканско дерби на Караискакис. Гърците ще са с нов треньор след като Бенто беше сменен от президента Маленакис за слаби резултати. Отборът ще се води от треньора на дубъла Вузас. 3 поредни загуби без отбелязан гол костваха главата на португалеца, сега им предстои нов тест който няма да е никак лек. Бешикташ се представят повече от убедително и на родна земя и в турнира където остраниха коравите израелци от Апоел. Днес в Гърция излизат с всичко най-добре пред екзалтираната публика на домакините. Гърците не са в форма, поставени са под напрежение и то срещу много силен противник, освен всичко друго и знам за етническата омраза която живее там между двете страни. Олимпиакос се справиха с Османлъспор предния кръг но сега съперника е къде къде по-сериозен. Предното домакинство срещу турци имаше 6 картона до 30 минута и си мисля, че днес няма да е много по различно. Интересното в случая е,че Уефа са пратили доста неопитен рефер за този двубой.Младият и неопитен холандец Макеле за мен лично ще е голяма изненада ако се справи с заряда на този двубой. Предстои ни да разберем. Успех!!!!

iskren krasimirov и djokando харесаха това.

Сподели Страницата