В кой букмейкър играете и защо ?

Дискусия в 'Всичко за Букмейкърите', започната от djokando, 14 Фев 2017.

?

В кой букмейкър предпочитате да залагате ?

Анкетата е изтекла: 30 Май 2017.
  1. Ефбет

4 вот(а)
    40.0%
  2. Бет 365

3 вот(а)
    30.0%
  3. Бетфеър

1 вот(а)
    10.0%
  4. Пинакъл

1 вот(а)
    10.0%
  5. други

1 вот(а)
    10.0%
  6. BWIN

0 вот(а)
    0.0%
  7. Еврофутбол

0 вот(а)
    0.0%
  1. djokando

djokando Administrator Екип 3mart

Ще е интересно да направим една анкета кой къде играе и защо играе там ...пускам анкетата , ще се радвам и ако драснете по 2 реда защо предпочитате дадения букмейкър ...

2. kapablanka

kapablanka Moderator

Efbet , понеже главно играя над 1.5 гола , а там коеф са най-добри . Освен това като слагам на колонки не обичам да има постоянен кеш аут ,че само ме прецаква ... а и супер лесно се депозира/тегли през изипей ...

Ivan и djokando харесаха това.
  3. martin95

martin95 New Member

Играл съм навсякъде.Най-много ми харесват Betfair защото Cashout е много добър и Planetwin365 защото има много видове залози като напримерDC COMBO,COMBO и други най-различни видове залози. :) :)

djokando и Ivan харесаха това.
  4. danichh

danichh New Member

Betfair, защото предлагат много промоционални залози, всичко е много практично а и CashOut-а е много удобен, също и PriceRush който повишава коефициентите в зависимост от това какъв е първоначалния ;)

djokando хареса това.
  5. Kmx

Kmx New Member

Пинакъл

Последна редакция от модератор: 14 Дек 2017
    djokando хареса това.
  6. martin95

martin95 New Member

Kmx Този сайт който си дал платен ли е ?

7. djokando

Кой сайт ? , Ако имаш в предвид Пинакъл - това е букмейкър ...

8. martin95

martin95 New Member

9. Kmx

Kmx New Member

Ако искаш да се регистрираш е безплатен, и доскоро имаха игра с прогнози, но скоро сайта ще затваря така че, по добре не се занимавай :)

10. Iwan Iwanow

Iwan Iwanow New Member

Efbet . Най - лесно се депозира/тегли ... най-удобен ми е !!!

11. iskren krasimirov

iskren krasimirov New Member

Бет365 ползвам, играя предимимно лайф а там мачовете и пазарите за даден мач са повече отколкото другите букмейкъри и залозите се уреждат веднага и също в ефбет играя но много рядко

Последна редакция: 14 Мар 2017
    djokando хареса това.
  12. Raiden

Raiden New Member

Явно сме малко идиотите, които поради разни сантиментални причини играем в bwin - отговорно заявявам, че това е най-куция сайт за залагане. Нито коефициентите им са в час, нито разнообразието. А за парадокса да изплащат печалби, в касата на самия клиент говоря, след края на мача при вече излезли залози, примерно такива от 1-во полувреме ... просто нямам думи..

ЕДИТ: Забравих да добавя и невъзможността да заложиш в колонка на корнери и голове от едно и също събитие.

Последна редакция от модератор: 14 Дек 2017
    vracabace хареса това.
  13. djokando

Bwin ме изгубиха още в началото с няколко некоректни действия , които не подхождат на голяма компания като тях ... Директно си закрих сметката при тях.

iskren krasimirov и Raiden харесаха това.
  14. hayvancho

hayvancho New Member

Играя в бет365 и от 18 месеца във 1ХБет.За 1ХБет мога да кажа,че са честни относно мен.Изплатиха ми печалба различен метод на депозит.
    Бях депозирал с карта,но теглене наредих EU SEPA.Този метод на теглене го срещнах само при тях,тъй като в системата въведох IBAN код и код на банката и докато се чудех за колко дена ще преведат парите и за 24
    часа парите бяха в сметката ми.

djokando хареса това.

Сподели Страницата