Тия от Bet 365 се ебават с клиентите си ?

Дискусия в 'Всичко за Букмейкърите', започната от kapablanka, 10 Яну 2018.

1. kapablanka

kapablanka Moderator

Значи винаги съм играл в този сайт , но откакто ги лицензираха в България са тотален шит ... Кеш аута им се ебава , Няколко пъти хващам хубави залози на живо и след час ми пишат че коеф е бил объркан и го редуцират ( от 5.00 на 1.90) ... wtf ? ... След като на третия подобен залог им писах - ми блокираха сметката ? ... На всичкото отгоре спряха да плащат и бонуси ... я дойде на два месеца някое 5 та че , я не ... Направо като видя накой колега да получава 20 , 50 , 200лв бонус от Ефбет през два - три дни и се чудя къде да се скрия за да не ме бъзикат ... В същото време шефката на бета в Англия си делка стотина милиони коледен бонус ...Тотал Щета ... Тоя сайт ще го разсипят

2. djokando

djokando Administrator Екип 3mart

Аз не виждам смисъл да се косиш ... Букмейкъри да искаш :) Ефбет дръпнаха доста последно време - 9283 промо код за регистрация ако решиш ...С тия бонуси за редовна игра - избиват рибата ... WinBet също се опитват да направят хубав сайт ... ще им трябва още малко време .

Последна редакция: 2 Фев 2018
  3. BobiW

BobiW New Member

Те пропаднаха малко и според мен. Освен това, обаче забелязах, че доста от сайтовете за залози почти не промотират bet365. Явно има някакви проблеми с този букмейкър. И аз също смятам, че българските са просто по-добри през последните години, особено ме кефи WinBet. Пускат хубави бонусчета и са като цяло игровия experience е готин.

4. betportal

betportal New Member

Аз напоследък залагам в Бетуинър и съм доволен от сайта, засега нямам и проблеми с тегленето

Последна редакция от модератор: 8 Ное 2018

Сподели Страницата