Стратегия за корнери 1-во полувреме

Дискусия в 'Стратегии за игра', започната от g0gushi, 7 Фев 2017.

1. g0gushi

g0gushi New Member

Искам да обърна внимание на всички залагащи към този вид залози,много много примамливи коеф.
    от 2.00+ Тук се играе Англия(Премиер Лига,Чемпиъншип,Лига 1 и Лига 2) има сайт в които се гледат статистики на отборите колко корнера правят през 1-вото полувреме,колко корнера правят като цяло на мач.Преглеждат се двата отбора които играят ако единият отбор печели по средно 3 корнера и губи по 2 или обратното губи 2 и печели 3 и при другят отбор е същото залагаме.Да дам пример тази събота играят Бристол Роувърс - Брадфорд мач от Лига 1 на Англия.Бристол Роувърс печели по 3.03 коернера на полувреме срещу 2.33 - което прави 5.36 корнера на полувреме,а Брадфорд печели по 3.31 корнера на полувреме срещу 2.28 - което прави 5.59 корнера на полувреме.Общо взето е това не е голяма стратегия,но при добро разглеждане на мачовете ако имете време да отделите може да се намерят 2-3 стоиностни залога.

irc84 и djokando харесаха това.
  2. DaMp370

DaMp370 New Member

Аз също съм почитател на този тип залози. Преди време дори си водех своя статистика за Premier League, но просто по едно време ме домързя да въвеждам всичко в таблицата и така зарязах нещата. Колега, би ли споделил в кой сайт гледаш тези статистики

3. djokando

djokando Administrator Екип 3mart

в cornerstats.com има всичко , но е платен ... иначе имаше няколко безплатно сайта дето имаше корнерите

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. g0gushi

g0gushi New Member

5. Rick

Rick New Member

6. I3eco

I3eco New Member

djokando хареса това.
  7. bb2

bb2 New Member

Сподели Страницата