Предложения за развитие на форума ...

Дискусия в 'Говорилня', започната от djokando, 8 Фев 2017.

1. djokando

djokando Administrator Екип 3mart

Колеги пускам тази тема , за да може всеки да сподели неговото виждане за развитието на форума . Какво бихте искали да има в нашия форум , какво може да се подобри ...как може да се развие по-добре ...Въобще тук споделяйте всичко каквото мислите че ще е от полза за да направим този форум по-приятен за всички ни ...

2. saskz27

saskz27 New Member

Може като се дават прогнози след края на мача или каквото и да е спортно събитие да се записва печели или губи и всеки да си има % успеваемост :)

djokando хареса това.
  3. djokando

Да , колегата го спомена в предния пост ... , мисля че ще е най-добре след края на прогнозата да се ползва бутона за редакция на поста и да се напише вътре дали печели или губи ... иначе всеки ако тръгне да си цитира поста с печели/губи ще стане малко хаос :))

4. Radko

Radko New Member

Не може ли да се направи бутон,който да може да го ползва само човека който е писал поста (и модератор) да го цъка и да излиза познат,непознат.

djokando хареса това.
  5. djokando

Идея си нямам :)) ще разуча въпроса , ако може да се направи подобно нещо ще е добре мисля . Някъде виждал ли си подобна екстра ? ако дай линк да разгледам ?

6. Radko

Radko New Member

Не съм виждал.Това ми дойде на ум,но ще е добре ако може да се направи.

djokando хареса това.

Сподели Страницата