бот?, който дава сигнали за лайв мачове

Дискусия в 'Полезно за Спортните Залози', започната от cryptobrt, 20 Авг 2019.

1. cryptobrt

cryptobrt New Member

Здравейте,
    Наскоро се натъкнах на една група в социалните мрежи, в която един пичага пускаше от време на време разни лайв статистики за мачове, които получаваше от бот/канал в Телеграм. Те бяха базирани изцяло на статистика и количествен анализ на мачове от цялото първенство. Опитах се да бъда мил, поздравих го за това, че споделя въпросната информация и го помолих да каже откъде черпи тази информация. Ударих на камък, тъй като се оказа, че е една строго пазена тайна. Затова се обръщам към Вас мили колеги, ако случайно сте чували или сте част от този канал/бот, дали би било възможно да ми кажете името му или ID-то му, тъй като статистиката, която дава е страшно полезна, тъй като ти дава идея какво да заложиш, кога, как са се развивали срещите и т.н. Доколкото мога да видя ботът дава информация, мисля че на български език и примерно: ако минутата е 32-ра, резултатът 0:0, праща сигнал, че общо от 157 мача, които са били в 32-ра минута 0:0, да речем 130 от тях е имало гол до края на полувремето, дава някакви % относно вероятността да влезе, базирано пак на количествен анализ и статистика и така. Бих бил много благодарен, ако някой може да ми помогне! Благодаря предварително и успех със залозите. :)

2. djokando

djokando Administrator Екип 3mart

По скоро той си дава прогнозите , а ботът е за прикритие :) Ако се обърка нещо да се оправдае с него :)

Сподели Страницата